Služby

MONA reality nabízí kompletní realitní servis při prodeji a pronájmu nemovitostí, právní servis, finanční poradenství nebo správu nemovitostí. Jsme tu pro vás i během případných dotazů v průběhu uzavřené nájemní smlouvy.
 • V našich službách se chceme lišit, a proto poskytujeme slevu z provize:
  www.monareality.cz/cs/pro-rodiny.aspx
 • Vyhledávání VIP
  V čem spočívá VIP vyhledávání? V případě, že nemáme momentálně k dispozici vhodnou nemovitost nebo se nemůžete věnovat hledání bytu, domu či komerčního prostoru, můžeme pro Vás vyhledat na míru. Stačí nám zaslat parametry požadované nemovitosti. 
 • Správa nemovitostí
  Bydlíte v zahraničí a vlastníte nemovitost v Praze a okolí? Bydlíte v Praze a nemáte dostatek času věnovat se správě vaší nemovitosti? Stačí nám předat klíče a sepsat protokol o předání bytu/domu. MONA reality zajistí správu nemovitosti (drobné i rozsáhlé opravy, revize, bude také kontaktní osobou pro nájemce, převod medií)
 • Právní poradenství
  Plánujete koupit či pronajmout nemovitost? Zajistili jsme vám pronájem nemovitosti a vyskytly se potíže s nájemcem nebo dodržováním nájemní smlouvy ze strany pronajímatele? MONA reality je tu pro vás i během trvání nájemní doby.
  www.monareality.cz/cs/pruvodce/prodej.aspx
  www.monareality.cz/cs/pruvodce/pronajem.aspx
  Jsme ochotni vám poskytnout právní servis i v případě, že si od Mona reality nekoupíte či nepronajmete žádnou nemovitost. info@monareality.cz
 • Finanční poradenství
  Mnoho lidí dnes dává přednost vlastnímu bydlení. Málokdo chce platit každý měsíc vysoké částky za nájemné, bez vyhlídky vlastnictví nemovitosti, kterou obývá. Hypotéka je proto vítaným řešením. Mona reality spolupracuje s externím finančním poradcem, který vám zajistí nejlepší podmínky na trhu přesně podle vašich potřeb
  www.monareality.cz/cs/pruvodce/hypoteka.aspx
 • Poradenství při rekonstrukci
  Potřebujete zařídit rekonstrukci nemovitosti nebo jen radu designera při zařizování interiéru? Máme k dispozici externího bytového poradce, pro kterého je bytový design koníčkem a rád vám poradí za přijatelnou cenu.