Vítejte na stránkách MONA reality, pražské realitní kanceláře s dlouholetou zkušeností v oblasti realit se specializací na zprostředkování dlouhodobého pronájmu a prodeje včetně právního servisu a správy nemovitostí v Praze a okolí. Nabízíme kompletní realitní servis vám přesně na míru.

K vašim potřebám přistupujeme s empatií, korektností, přesto však s vysokou mírou profesionality. K úspěšnému nalezení vašeho nového domova je třeba vybírat z široké nabídky, kterou najdete na stránkách www.monareality.cz.
MONA reality
vám poskytne dostatek času k výběru nemovitosti odpovídající vašim potřebám.

VIZÍ naší kanceláře je poskytování maximálně kvalitních služeb s osobním přístupem k požadavkům klienta.

Naše AMBICE nespočívají v budování velké realitní společnosti, ale ve snaze zůstat rodinnou realitní kanceláří, která se přizpůsobí každému přání našeho klienta s přihlédnutím k aktuální situaci na realitním trhu.

Náš CÍL je vaše spokojenost, která je potvrzením toho, že naši práci děláme dobře.Monika Ešnerová

Majitelka
 

Po studiích jsem několik let pracovala ve Velké Británii, kde jsem měla možnost studovat fungování trhu v oblasti služeb, s konkrétním zaměřením na péči o zákazníka.
V realitním světě se pohybuji již bezmála 10 let. Pracovala jsem pro dvě renomované realitní kanceláře, z nichž jedna se specializovala na dlouhodobý pronájem bytů v centru Prahy především pro cizince, druhá kancelář byla zaměřená na prodej bytů, domů či pozemků po celé České republice. Dovoluji si říci, že jsem vždy zastávala přední pozice v obchodních týmech obou realitních společností, a to především díky své vytrvalosti, píli a cílevědomosti.
Vzhledem k tomu, že na našem realitním trhu postrádám právě kompletní péči zahrnující všechny aspekty zákaznických požadavků, jsem přesvědčená, že se MONA reality musí ubírat právě tímto směrem.

Reality pro mě vždy byly a jsou srdeční záležitost, moje vášeň.

MONA reality je splnění mého životního přání.